Catering wielkanocny

Catering wielkanocny

1. Wybierz dania i dostosuj ilość.
2. W komentarzu wpisz datę odbioru (2 lub 3 kwietnia w godzinach 12.00-21.00).
3. UWAGA: zamówienia przyjmujemy TYLKO do 30 marca 2021 do godziny 12.00.


Catering wielkanocny Gdańsk

Catering wielkanocny (Gdańsk) to poważna sprawa. Bo niby komu chciałoby się gotować? Szczególnie jeśli część rodziny je potrawy mięsne, a część nie. Gotować dwa różne żurki, by zaspokoić potrzeby zarówno wegan jak i mięsożerców? Piec dwa pasztety – jeden mięsny, jeden wegański? A co z ciastami? Upiec wegańską babkę to nie lada wyczyn… Ręce opadają…

Spokojnie, Manna 68 przychodzi Ci z pomocą! Nasz catering wielkanocny (Gdańsk) jest w 100% wegański. Każdą potrawę przygotowujemy z wielkim sercem, jakbyśmy mieli gotować dla własnej rodziny. Używamy tylko świeżych produktów i przetestowanych wcześniej autorskich receptur, dzięki czemu ręczymy, że wszystko co u nas zamówisz będzie wspaniale smakowało.

W naszej tegorocznej ofercie cateringowej znajdziesz między innymi wegański żurek z klopsikami sojowymi, pasztet z soczewicy z indyjską nutą, nasz kultowy smalec z białej fasoli, wegański tatar z buraków oraz kilka rodzai ciast. Warto dodać, że wszystkie nasze ciasta są bez dodatku cukru – słodzimy ertytrolem lub ksylitolem, dzięki czemu będą one odpowiednie także dla cukrzyków (i ogólnie są dużo zdrowsze!).

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? Warto sprawdzić naszą stronę na Facebooku i zobaczyć ile osób jest zachwyconych naszą kuchnią. Możesz również poczytać opinie o Mannie 68 na Google i TripAdvisor. Łącznie ponad 1500 osób napisało recenzję i ciężko byłoby uwierzyć, że oni wszyscy kłamią ;). My naprawdę jesteśmy dobrzy w tym, co robimy i jesteśmy z tego dumni. Zamów od nas jedzenie i przekonaj się sam. Może wolisz zacząć od przetestowania naszych dań na wynos? Dowozimy do 10km od Manny codziennie w godzinach 12.00 – 21.00. Serdecznie zapraszamy!