Walentynki Gdańsk 2023


Walentynki Gdańsk 2023

Pamiętacie, gdy w listopadzie byłyśmy “na delegacji” w Londynie? 🇬🇧 Wrzucałyśmy na Facebooku mnóstwo zdjęć pysznego jedzenia i pytaliście, kiedy przekujemy tę inspirację w coś pysznego w Mannie. No cóż, nadszedł ten czas: Walentynki (Gdańsk)! 🙃 

Ale od początku.

W ramach naszej wyprawy do Londynu, brałyśmy udział w całodniowych warsztatach kulinarnych z kuchni indyjskiej. N. prosił o zachowanie anonimowości ze względu na charakter swojej codziennej pracy, niemniej jednak możemy zapewnić, że to jeden z trzech najlepszych szefów kuchni indyjskiej w Londynie 🔝🔝🔝. 

Przez osiem godzin gotowałyśmy z nim wiele wspaniałych wegańskich dań, które teraz chcemy zaprezentować w ramach ❤️ Walentynkowego Menu Degustacyjnego ❤️.

Szczerze powiedziawszy, pierwszy raz w życiu miałyśmy tak dużo opcji, że nie wiedziałyśmy co wybrać! W końcu nasze menu degustacyjne w Walentynki (Gdańsk) to „tylko” 11 potraw 😅😅😅. 

Przedstawiamy zatem jedyne w swoim rodzaju w pełni wegańskie menu degustacyjne z kuchni indyjskiej. Dostępne *TYLKO* przez trzy dni w tym roku!

To jest JEDYNA okazja, by skosztować tych niezwykłych potraw. Przygotowanie takiego menu wymaga od nas tak dużo pracy, że jesteśmy w stanie zrobić to tylko raz w  roku.

UWAGA: co roku chętnych na Walentynki jest baaaaardzo dużo,

dlatego sugerujemy rezerwować jak najszybciej, by nie zawieźć siebie lub drugiej połówki.

Jeśli ktoś nie przepada za świętem Walentego, ale chciałby skosztować tego wyjątkowego menu, może zarezerwować stolik w dniu 13 lub 15 lutego. 

I już na koniec przypominamy walentynkowe zasady:

👉 w dniu 14 lutego oferujemy *tylko* menu degustacyjne. Tego dnia nie będzie możliwości zamówienia z normalnej karty, zarówno w lokalu jak i na wynos. 

👉 menu degustacyjne robimy TYLKO raz w roku na Walentynki (Gdańsk), oraz dzień przed (13.02) i dzień po (15.02). 

👉 rezerwacji można dokonać przez naszą stronę lub telefonicznie. Dostępne godziny: 12:00-18:30 albo od 19:30 do 21:00. 

👉 jedno menu przypada na jedną osobę. Nie ma możliwości zamówienia jednego menu dla dwóch osób. 

wegańskie walentynki gdańsk

Tutaj przypominamy reportaż z wyjazdu do Londynu:

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, sprawdź nasze recenzje na TripAdvisor i Google. Kilka tysięcy opinii nie kłamie! 🙂

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój komentarz