Kontakt

Kontakt z nami

Chętnie pomożemy!

 

Często zastanawiasz się, gdzie zjeść w Gdańsku wegańskie dania?  Nie wiesz, czy jedzenie wegańskie zasmakuje twoim znajomym, którzy jedzą mięso? Znudziłeś się już restauracjami w Gdańsku, w których jesz na co dzień, bo nie mają zbyt wiele opcji dań roślinnych? Jako jedna z 10 najlepszych restauracji w Gdańsku według TripAdvisor wiemy dokładnie co to dobre jedzenie i nieprzeciętna obsługa. Skontaktuj się z nami w celu rezerwacji stolika lub zamów dania na wynos.


adres

MANNA 68
Świętego Ducha 68
80-834 Gdańsk

tel. 58 352 31 86
email: restauracja małpa manna68 kropka pl


Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 – 22:00
Wtorek: 12:00 – 21:00
Środa: 12:00 – 22:00
Czwartek: 12:00 – 22:00
Piątek: 12:00 – 22:00
Sobota: 09:00 – 22:00
Niedziela: 09:00 – 21:00

Lokalizacja

 

Opinie naszych gości


Moim zdaniem to NAJLEPSZA restauracja wege w jakiej byłem kiedykolwiek. Podczas urlopu chciałem sprawdzić różne opcje w Gdańsku, a skończylo się tak, że codziennie odwiedzałem z żoną Manną 🙂 gofry z kalafiora i “kaczka” perfekcyjne! Polecam gorąco.

Piotr P

gdzie zjeść w Gdańsku wegetariańskie dania


gdzie zjeść w Gdańsku wegetariańskie dania

Przez ostatnich kilka miesięcy zwiedziłam wiele lokali serwujących jedzenie wegetariańskie i nic nie przebija Manny68. Można tam zjeść wegetariańsko, a każdy z przepisów może zostać zweganizowany. Jest kilka dań bezglutenowych. Desery są przepyszne. W Mannie nie używa się cukru – są słodzone ksylitolem lub erytrolem (takie zboczenie dietetyka ). Posiłki są dopracowane do perfekcji, dzięki czemu nie jest to restauracja tylko dla wegetarian czy wegan, ale po prostu świetna restauracja dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy próbowałam buritto, brownie, bibimbap (nadaje się dla insulinoopornych ), smalec z białej fasoli i śliwek…, wszystko smakowało obłędnie. Zupa Ban-tai to niebanalne połączenie smaków: słodko-kwaśny odlot. To wszystko podane jest w miejscu o przemyślanym i estetycznym wyglądzie. Atmosfera ciepła, obsługa przemiła ❤️.

Anna