Podsumowanie 2023


Podsumowanie 2023
To był naprawdę dobry rok. Niby nic wielkiego nie osiągnęliśmy, ale:
👉 zostaliśmy najlepszą restauracją w Gdańsku według portalu TripAdvisor
👉 awansowaliśmy na managerkę naszą super-kelnerkę, Zorikę, która weszła w nową rolę tak naturalnie, że w sumie już zapomnieliśmy że kiedyś była kelnerką 😅. Dziękujemy, Kochana, że jesteś ❤️.
👉 świętowaliśmy pierwsze pięć lat pracy w Mannie. W ramach prezentu z okazji rocznicy, pani Natalia pojechała ze swoją córka i wnuczka do Energylandii ❤️.
👉 zespół managerski (Agnieszka, Zorika i Ania) pojechał na 3-dniową „delegację” do Mediolanu, by inspirować się, jeść w najlepszych wegańskich miejscach, szkolić się w gotowaniu kuchni włoskiej i ogólnie spędzić razem czas.
👉 zorganizowaliśmy po raz pierwszy warsztaty kulinarne i praktycznie każda edycja była wyprzedana.
👉 we wrześniu wysłaliśmy właścicielkę i szefową kuchni na 6-miesięczne studium z komunikacji. Chcemy być jeszcze lepszymi szefowymi niż jesteśmy 😉.
Bardzo Wam dziękujemy, za to, że jesteście, motywujecie, inspirujecie i dzielicie się z nami dobrym słowem. Nie mogliśmy sobie wybrać lepszych gości 😇.
Przyszły rok zapowiada się pełen wrażeń! Będzie kolejna edycja warsztatów kulinarnych (dwa terminy są jest wyprzedane) i kilka innych nowości, ale póki co to tajemnica 🤫.
Na pewno będzie się działo!

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój komentarz